Vücudunuza Sağlık Dağıtan Doğal Yöntem; Tıbbi Hacamat | Saglik Sokagi

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Vücudunuza Sağlık Dağıtan Doğal Yöntem; Tıbbi Hacamat

Vücudunuza Sağlık Dağıtan Doğal Yöntem; Tıbbi Hacamat

 

Alternatif tıpta yeni bir sayfa açan yöntemlerden bir tanesi de tıbbi hacamattır. Vücudun atamadığı toksinlerin vakum yoluyla atılmasını sağlayan yöntem, Çamlıca hacamat merkezleri içerisinde yapılmaktadır.

 

Son yılların en sağlıklı alternatif tıp tekniklerinden biri olarak kabul edilen tıbbi hacamat düzenli olarak yapıldığında vücudu ağır metallerden, toksinlerden ve zararlı maddelerin vücutta bıraktığı kötü etkilerden koruyacağı düşünülmektedir. Siz de hastalıklardan korunmaya çalışmak ve vücudunuzu daha sağlıklı bir forma sokmak istiyorsanız Çamlıca’da hacamatçı listelerine bakabilirsiniz.

 

Tıbbi Hacamatın Vücutta Oluşturduğu Etki

 

Çamlıca’da tıbbi hacamat merkezlerine gittiğiniz zaman yaptıracağınız hacamat uygulaması vücudunuzda oluşturacağı etkiyi sizde görebilirsiniz. Bağışıklık sistemini güçlendirdiği düşünülen tıbbi hacamat, kılcal damarlardaki tıkanıklıkları açmaya yardımcı olduğu için de kalp ve damar hastalarının alternatif tıpta denediği yöntemlerden biridir.

 

Kaslardaki ödemleri ve sertliği çözmeye çalışan hacamat, kanda bulunan toksinlerin atılmasına yardımcı olur. Kan üretimi yapan karaciğer ve dalak gibi organları uyaran hacamat kan akışını hareketlendirecektir. Yüksek tansiyonu düşürmeye yardım eden hacamat kulunçları önlemeye ve kasları gevşetmeyi de amaçlar. Bu da daha rahat bir uyku ve daha huzurlu bir beden anlamına gelir. Çamlıca hacamat merkezleri içerisinde yaptıracağınız uygulamanın psikolojik etkilerini de hafife almamak gerekir. Sinirsel sorunların giderilmesinde yardımcı etkili olan uygulama bireyin kendisini daha iyi ve dinç hissetmesini sağlayabilmektedir.

 

Hacamat yaptırmak yüksek kolestrol konusunda etki sağladığı için kolestrol hastalarına da tavsiye edilebiliyor. Karaciğer hastalıklarındaki hasarları önlemeyi amaçlayan uygulama, zayıflayan organların eski fonksiyonuna ve işlevselliğine kavuşmasına da yardım ediyor. Üreme problemi olanlar ve kısırlık tedavisi görenlerin de tıbbi hacamat yöntemini tercih ettiği görülüyor.

 

Çamlıca’da hacamat yapan yerler alanında uzman kişileri yetkilendirdiği için hacamat sonrası dikkat etmeniz gerekenler hakkında da bilinçlendiriliyorsunuz. Hacamat uygulamasından sonra günlük hayatınıza kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz..

 

Firmada hacamat uygulamasının yanı sıra ozon terapisi, mezoterapi ve prp gibi önemli uygulamalarda gerçekleştirildiği görülüyor.

 

Ozon Tedavisi

 

Ozon Tedavisi; Ozon 3 oksijen atomundan oluşmuş bir bileşiktir. Ozon tedavisi 20. yüzyılın başlarında medikal anlamda kullanılmaya başlanmış, özellikle I.ve II. Dünya Savaşlarında savaş cerrahisinde çok tercih edilen bir yöntem olmuştur.

 

Ozon antimikrobiyal etkilerine ek olarak hücresel metabolizma ve biyolojik mekanizmayı uyararak canlandırıcı etki oluşturur. Ozon tedavisinin amacı, vücudu en etkili bir şekilde toksinlerden temizlemek için vücudun oksijenlendirmesini arttırmaktır.

Ozon,  öforik( neşelendirici ve rahatlatıcı) ve anti-mikrobiyal bir etkiye sahiptir. Kan dolaşımını artırır, hücreleri onarır ve yeniler. Bağışıklık sistemi için büyük bir uyarıcıdır, toksinler için yıkıcıdır.

 

Ozon terapi merkezi ile vücudunuzu daha diri ve canlı bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Firmanın İstanbul ozon terapi merkezleri arasında sıklıklak tercih edilen merkezlerden biri olmasının nedenleri arasında  uzman hekimler ve doğru uygulama teknikleri olduğu anlaşılmaktadır.

 

Çamlıca Ozon Klinik merkezi arıyorsanız, tedavi merkezi ile bugün hemen iletişime geçebilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

, Kepek nasil gider, göz altı ışık dolgusu ankara, emes hastalığı nedir