Sms ile Anında Kredi | Saglik Sokagi

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Sms ile Anında Kredi

Sms ile Anında Kredi

Paraya ihtiyacınız olduğunda ilk kapısı çalınacak kuruluşların başında bankalar gelir. Eğer maddi yönden kuvvetli bir çevreniz yoksa ve parasal yönden sıkıştıysanız sizi de banka kuyruğunda görmek pek sürpriz olmayacaktır. Ancak bir bankadan para istemek demek, önünüze paraları dökecekler anlamına gelmemektedir. Bu türden kuruluşlar her zaman kar amacı güderler. Bir ticarethane olan bu yerler kar etme amaçlı açılmış olduklarından size verdikleri borcu geri almak isteyeceklerdir. Bu sebeple size borç para yani kredi vermek için bankalara bir takım güvenceler sağlamanız gerekecektir.

Bankalarca sizlere kredi verilebilmesi için öncelikle onlar için iyi birer müşteri potansiyeli içerisinde olmanız gereklidir. İyi müşteri nedir diye düşünenlerdenseniz hemen açıklayalım. Kredi kartı borçlarınızı zamanında ödüyorsanız ve daha önce aldığınız kredileri zamanında ödemişseniz sizler iyi birer müşterisiniz.

Müşterileri ile sürekli bir para alışverişi içerisinde olan bu kuruluşlar kredi talebinde bulunan kişileri puanlamaya sokarlar. Bu puanlamada yüksek değerler almış iseniz ve çekeceğiniz tutar makul ise tarafınıza kredi ödemesi yapılacaktır. Ancak birçok kişinin yasadığı zorlukları sıralamamız gerekirse bu işlemlerin başında gerekli evrakları toparlamak gelmektedir. Maaşlı çalışansanız sizden bordro istenecektir. Eğer üzerinize sabit gelir yok ise bu kez kayıtlı bir ev,  araba gibi değer belirten mal istenecektir. Bu tür işlemler hem zaman açısından hemde işlem yükü acısından birçok vatandaşı yoran işlemlerdendir.

Günümüzde bu türden işlemleri en aza indirebilmek için bankalarda kendilerini geliştirmeyi amaçlamışlardır. Yol kenarlarında billboardlarda ya da TV reklamlarında birçok kez sms ile kredi, anında kredi gibi birçok reklam görmüşsünüzdür. Tüm reklamlar ile amaçlanan daha kısa sürede müşterilere kredi yanıtı verebilmektir. Sms ile kredi verme yöntemi bu son dönemde oldukça ilgi görmektedir. Kısa sürede başvurulabilmesi ve yanıt alma süresinin kısa olması bu tercihin sebebi olarak gösterilebilmektedir. Bu konuda Ingbank sms ile kredi yöntemi en çok tercih edilenlerden bir tanesi. Sms başvuru servisi en çok kullanılan bankalar arasında olan Ingbank sağlam altyapısı ile hizmet vermeye çalısmakta. Yine Odeabank sms ile kredi servisi banka kurumları içerisinden borç talep için tercih edilen bir bankadır. Her iki bankayı da incelersek kaliteli personeli ve hızlı çalışan elemanları nedeniyle bu konuda başı çektiği için tercih edildiğini söyleyebiliriz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

, Kepek nasil gider, göz altı ışık dolgusu ankara, emes hastalığı nedir