Şişli Bölgesinde Ortodonti Uzmanı (Ortodontist) | Saglik Sokagi

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Şişli Bölgesinde Ortodonti Uzmanı (Ortodontist)

Şişli Bölgesinde Ortodonti Uzmanı (Ortodontist)

Eskiden beri hep diş yamukluğu, ayrık diş, çene sorunları olarak bildiğimiz problemlerin tümü artık ortodonti olarak özetlenmektedir. İstanbul ‘un her bölgesinde olduğu gibi en büyük ilçeleri arasında yer alan Şişli bölgesinde de ortodontik sorunlarla başa çıkmaya çalışan birçok insan bulunmaktadır.

İnternetin gelişimi ile birlikte tüm Türkiye genelinde hastaların davranışları da bir hayli değişti. Eskiden başta ağız ve diş sağlığı alanı olmak üzere birçok sağlık alanında arkadaş ve yakın çevrelerin tavsiyeleri ile insanlar tedavi olmak istedikleri doktoru seçerken şimdi ise tam aksine bölgelerinde bulunan doktorları araştırıyor ve çıkarılan listeden en iyi hekimi belirliyor.

Şişli ortodonti uzmanı bakımdan bolca alternatif sunan bir ilçedir. Özellikle Şişli Ortodonti Uzmanı (Ortodontist) denildiğinde bölgede Dr. Tuygun Gençoğlan ‘ın ismi sıkça duyulmaktadır. Invisalign tedavisi başta olmak üzere ortodontik tedavilerin hemen hepsinde hizmet vermekte olan doktor, aynı zamanda çene kapanış bozukluğu ile ilgili problem yaşayan birçok hastayı da sağlıklarına kavuşturmuş. Bu yönü ile de bölgede popüler hale gelmiştir.

Beşiktaş, Nişantaşı, Taksim, Beyoğlu, Mecidiyeköy, Levent, Kağıthane gibi birçok Avrupa yakası ilçesine yakın olan Şişli ‘de ortodonti uzmanı arayanların büyük çoğunluğu yakın ilçelerde yaşayan hastalar olmaktadır.

Eğer siz de çapraşık dişlerle başa çıkmaya çalıştığınız için bir ortodonti uzmanı arayışında iseniz hasta memnuniyeti ile birçok ortodonti hastasının güvenini kazandığı görülen Ortodontist Dr. Tuygun Gençoğlan ile irtibata geçebilirsiniz. www.drtuygungencoglan.com web adresinden iletişime geçebilir, dilerseniz randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

, Kepek nasil gider, göz altı ışık dolgusu ankara, emes hastalığı nedir