!-- Start Alexa Certify Javascript --> Sertleşme Sorunu İçin Yeni Nesil Tedavi | Saglik Sokagi

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Sertleşme Sorunu İçin Yeni Nesil Tedavi

Sertleşme Sorunu İçin Yeni Nesil Tedavi

 

İnsanlığın var oluşundan günümüze kadar uzanan süreçte, çizilen birçok tasvirde, cinsellik konusunun işlenmesini, cinselliğin, ilk dönemlerde de önemi ve duyulan yüksek ilgi hakkında arkeolojik bulgulardan görebiliyoruz. Bunun için de cinselliğin her zaman ne kadar önemli olduğunu ve gücü nasıl temsil ettiğini de anlamak zor değil. Erkekler için önemli olan sertleşme sorunu, paylaşılmadığı sürece, karşı cinsin etkilenmesine neden olacak ve bu da belirli bir süre sonra hayatın çok mutsuz bir döneme doğru yol almasına neden olacaktır. Bilimsel olarak da günümüzde kanıtlanan bu gerçeği hayatınızdan çıkarmak ve sertleşme sorunu için gerekli tedavileri alma kararı, önemli bir adım olacaktır.  Bununla birlikte, erkeklerde ürolojik olarak, sadece sertleşme sorunları değil, aynı zamanda, peyronie hastalığı ve kronik prostatit hastalığı sık karşılaşılan rahatsızlıklar olarak ilk sıraları oluşturur.

Peyronie Hastalığında Başarılı Klinik Tedavi

Peyronie hastalığı penis gövdesinde, özellikle dorsal kısmında (penis sırtı) zamanla oluşan, bağ dokusundan meydana gelen plaklar ile karakterizedir. Ereksiyon halindeki penisin genellikle yukarıya, daha az sıklıkla yanlara veya aşağıya doğru eğrilmesi ile kendini gösterir. Her hangi bir tıbbı müdahale olmaksızın yapılan peyronie hastalığı tedavisi, yoğun bir şekilde tercih ediliyor olmasının ana nedeni, tedavinin uygulanma şeklidir. Günümüz modern yaşantısında erkeklerin bu sorunla bilhassa ilerleyen yaşlarda oldukça yoğun şekilde karşılaştıklarını biliyoruz. Asta Medikal, Türkiye’de yenilikçi tedavinin tedarikçisi olarak sorunun tedavisinin alınabilmesi ve herkese uygulanması için ülke genelinde tedavi merkezleriyle anlaşmalarına devam etmektedir. Yapılan tedaviler sonucunda peyronie hastalığı tedavisinde ciddi başarılar elde edilmiştir.

Sertleşme Sorununa Şok Dalga Tedavisiyle Etkili Çözüm

ESWT/EDSWT tedavisi herhangi bir yan etkisi olmayan, ağrı yaratmayan, komşu organlara zararı olmayan, anesteziye ve hastanede yatışa gerek duyulmayan, diğer hastalıklarla (kalp ve damar hastalıkları, hipertansiyon vb) ve sürekli kullanılan ilaçlarla etkileşimi olmayan, işlem sonrası hastanın rahatlıkla günlük hayatına devam edebildiği yeni nesil bir tedavi yöntemidir. Şok Dalga Tedavisi, ağrısız, ilaçsız ve ameliyatsız uygulanarak, peyronie, kronik prostatit ve sertleşme sorununu ciddi bir tedavi alternatifi sunuyor. Hasta tarafından hissedilmeyen düşük enerjili akustik şok dalgaları uygulanarak yapılan tedavide, penisle ilgili hastalıkları,  oldukça yüksek oranda tedavi alternatifi sağlarken, mutlu cinsel yaşamı da başlatmış oluyor.

Şok Dalga Tedavisi Asta Medikal Tedavi Merkezlerinde

Ürolojik sorunlarınız için, daha mutlu ve sağlıklı cinsel bir yaşam için,  www.astamedikal.com  web sitesinden detaylı bilgi alabilirsiniz. Web sitesindeki çağrı merkezi numaralarını arayarak, yüksek hasta gizliliği protokolü uygulayan yaklaşımlarıyla size en yakın tedavi merkezine yönlendirilerek tedavinizi başlatabilirsiniz. Asta Medikal, ülke çapında bulundukları bölgelerdeki deneyimli üroloji uzmanları ve tanınmış kliniklerle yaptığı anlaşmalar çerçevesinde, Duolith SD1 Ultra cihazıyla Şok Dalga Tedavisini daha mutlu ve sağlıklı cinsel yaşama sahip aileler ve daha mutlu toplumlar için hizmetinize sunuyor.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

, Kepek nasil gider, göz altı ışık dolgusu ankara, emes hastalığı nedir