!-- Start Alexa Certify Javascript --> Samsung Güvenli Moddan Çikma | Saglik Sokagi

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Samsung Güvenli Moddan Çikma

Samsung Güvenli Moddan Çikma

Günümüz dünyasının teknolojiyle iç içe kaynaştığını, çevremize baktığımızda hemen anlayabilmekteyiz. Eski zamanlarda at arabalarıyla yollar kat edilmeye çalışırken günümüzde motorlu araçlar ve uçaklar bunların yerini almış durumda. Diğer yandan iletişim anlamında telgraflarla yakın zamana kadar iletişim yapılırken günümüzde bu işlemler mobil cihazlarla kolaylıkla halledilmektedir. Mobil cihazların bu denli yaygınlaşmasıyla birlikte birçok firma değişik markalarda telefonlar üretmeye başladı. Üretilen bu cihazlar ile iletişimde seçenek sansıda giderek arttı.

Zamanın ilerlemesi ve teknolojinin de buna ayak uydurmasıyla yeni nesil telefonlar üretilmeye başlandı. Bu telefonlara akıllı telefon adı verilmesi insanların her türlü işlemlerini kolaylaştırması ve talimatlarla çalışması nedeniyle uzun sürmedi. Akıllı telefonlar ile çalışan insanlar hayatlarının giderek kolaylaşmaya başladığını fark ettiler.

Akıllı telefonlar arasında en çok tercih edilen türler android işletim sistemine sahip cihazlar oldu. Birçok firma ki bunların içerisinde Samsung’un basını çektiği güvenli mod uygulaması ile karşılaşılan problemlerden birisi olan veri kaybı sorununa bir çare bulunmuş oldu. Ayrıca samsung güvenli mod uygulaması sayesinde mobil cihazlarda kullanılan ve arka planda bulunan birtakım programlar kapatılmış olmakta. Bu sayede cihazda performans yükselmesi olmaktadır. Peki, bu güvenli moda geçiş ve çıkış işlemleri nasıl yapılabilmekte?

Öncelikle sunu belirtmek gerekirse yapılacak işlemler sanıldığı kadar zor ve kafa karıştırıcı ibarelerden oluşmamaktadır. Samsung cihazlarda telefonun güç açma tuşuna uzun süre basılı tuttuğunuzda ekranda bir takım yönergeler göreceksiniz. Bu yönergeleri takip ederek güvenli moda giriş işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Ancak sunu ifade edelim bu işlem bir takım uygulamaların çalışmasını kısıtlayacaktır. Böyle bir durumdan memnun olmazsanız çözümü çok basittir. Güvenli moda girdikten sonra güvenli moddan nasıl çıkılır diye düşünüyorsanız yapacağınız işlem çok kolay.  Telefonunuzu yeniden açıp kapatın ve her şey eski haline dönsün. Samsung güvenli moddan çıkma işlemi işte bu kadar kolay.

Samsung dışında pek çok cihazda da bu özellik yer almaktadır ancak her cihazın kendine göre farklı bir stili bulunur. Bunun için cihaz kullanım klavuzuna göz atmalısınız.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

, Kepek nasil gider, göz altı ışık dolgusu ankara, emes hastalığı nedir