Saç Ekim İşlemleri Nasıl Gerçekleşir? | Saglik Sokagi

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Saç Ekim İşlemleri Nasıl Gerçekleşir?

Saç Ekim İşlemleri Nasıl Gerçekleşir?

Saç Ekim İşlemleri Nasıl Gerçekleşir?Son zamanda bayan olsun erkek olsun hepsinin ortak şikâyetlerinden birisi de aşırı saç dökülmeleridir. Dökülen bu tür saçlara gerekli müdahaleler yapılmaz ise kellik sorunları ile de karşı karşıya kalabilmeniz kaçınılmaz bir durum olmaya başlayacaktır. Saç telinin dökülmesi ile birlikte kafa bölgesinde çıplak bir deri ortaya çıkacak ve bu görünüm kişileri de pek fazla memnun etmeyecektir. Özellikle yaşın ilerlemesi ile birlikte saç kayıpları hem erkek hem de bayanlarda daha şiddetli bir şekilde yaşanmaya başlanır. Saç kayıplarının bu denli meydana gelmesinde ki en önemli faktör ise yaşlılık, stres, üzüntü, beslenme bozuklukları, yaşanan hastalıklar ve mevsim geçişleri büyük oranla neden olabiliyor. Saç kayıplarının kısa süre içerisinde giderilerek daha gür ve dolgun saçlara sahip olabilmek de çağımızın en önemli mucizelerinden biri olan saç ekim tedavileri ile mümkün olacaktır. Saç dökülmesinde en iyi tedavi yollardan birisi de uzman bir estetisyen yardımı ile saç ekimlerini yaptırmak olacaktır. Bu sayede çıplak deri yeni saç ekimleri ile kapatılarak normal bir görüntüye de bürünmektedir.

Saç Ekimde Kullanılan Teknikler Neler?

Saç ekimlerinde kullanılan teknikler içerisinde FUE, FUT, FUE ve FUT yöntemleri yer almaktadır. FUE saç ekim işlemlerinde daha çok iki kulak arkasında bulunan sağlıklı saçlardan eksik bölgelere nakil yapılmaktadır. Hızlı ve dolgun saçlar için artık pek çok yöntemlere başvurulmaya çalışılmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

14 yorum

  1. Saç ekimi sonrası söylenenlere çok dikkat edin. Hassas bir bünyeniz var ve denilenleri yapmazsanız yan etkileri tehlikeli olabiliyor.

  2. Sonuçta bir kere ektireceğiz şu saçı arkadaşlar. Baya dikkatli olmakta ve kaliteli bir yerde bu operasyonu yaptırmakta fayda var.

  3. Sac ekimi yapan cok kisi gordum ama herkesinki guzel olmuyor. Bu isi emin ellerde yalmak lazim. Sonra sekilsiz bicimsiz oluyor

  4. Bir tanıdığım yaptırmıştı zamanında ama saç ekme işlemi yaptırdığı çok belli oluyordu o yüzden daha uzman yerde yapılmalı.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

, Kepek nasil gider, göz altı ışık dolgusu ankara, emes hastalığı nedir