Özel Tasarım İsimli Gümüş Kolye | Saglik Sokagi

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Özel Tasarım İsimli Gümüş Kolye

Özel Tasarım İsimli Gümüş Kolye

Gümüş kolye, yıllardır hem erkek hem de kadınlar tarafından tercih edilirken, elbette ki her yaş grubuna uygun olan tasarımları ile istek ve ihtiyaçlara karşılık vermektedir. Özel günler ya da normal günlerde hediyelik olarak tercih edebileceğiniz bu takılarda, özel tasarımlar ön plana çıkıyor. Özel olarak dizayn edilen ve kişilerin isim bilgileri yer alan bir model, ek olarak tarih bilgileri ile şekillenilirken, elbette ki zümrüt, zirkon, mavi akik taşı, kehribar gibi taş seçenekleri ile de renklendirilebilmektedir. Seçimlerinize uygun olarak, taşlı ya da taşsız isimli kolye modellerine göz atabilirsiniz.

Taşlı isimli modeller

Genel olarak bu kategori de bayanlar daha çok ilgi göstererek ürünlere göz atmaktadır. Bayanların ilgi gösterdiği doğal taşlı kolye modelleri, isimli olarak dizayn edilirken, ek olarak zincir seçeneklerinden de seçim yapmak mümkündür.
İnci taşlı bir model, sonsuzluk işareti ile şekillendirişmiş olurken, yine yer alan tek, çift ya da 3 isim bilgisi ile güzel bir seçim olabilir. Daha çok erkekler için tercih edilen hediye modellerinde ise, sade ve desensiz olan, taşlara yer verilmemiş tasarımlar ön planda olmaktadır.

Taşsız isimli modeller

Bu ürünlerde sadece gümüş elementler kullanılırken, herhangi bir aksesuar ya da taş tercih edilmemiştir. Erkeklere uygun olarak dizayn edilen isimli kolyeler, daha sade ve düz tasarıma sahiptir. Aslında genel olarak isim bilgileri değil de kişiye özel harfler bulunmaktadır. Model detayları için web sayfamız görsellerine göz atabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

, Kepek nasil gider, göz altı ışık dolgusu ankara, emes hastalığı nedir