• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Knight Online PVP Serverler Ve Metin2 PVP Serverlar

Knight Online PVP Serverler Ve Metin2 PVP Serverlar

 

Knight Online oyunu sevenler için Knight Online PVP serverler gerçekten de çok önemlidir. Oyun, yıllardır çok büyük bir ilgi çekiyor. Toplamda şu ana kadar 80’den fazla ülkede oynanmakta olan oyunun, milyonlarca fanatiği bulunmaktadır. Bu yazımızda bu bağımlılık yapan oyunun nasıl oynanacağı ve nasıl bir sistemi olduğu hakkında detaylı bir şekilde bilgi vermeye gayret göstereceğiz.

 

Knight Online Nasıl Oynanır?

 

Uzun yıllardır birçok kişi bu oyuna hasta.Hatta uzun yıllar önce ilk çıkmış olan online oyunlardan olarak biliniyor. Ayrıca bir savaş oyunu olarak kurulmuş bir oyun belirli seviyeler var. Bu seviyeleri geçmeniz gerekiyor. Oyuna ilk başladığınızda elinizde çok az şeyle başlıyorsunuz. Ancak level geçtikçe yani oyun ilerledikçe sizler de farklı kıyafetler, silahlar kazanabiliyorsunuz. Oyuna ilk başladığınızda küçük hayvanları keserek level atlıyorsunuz. Zamanla hayvanları kestikçe de leveliniz de büyüyor. Böylece para kazanarak zırh ve silah alabiliyorsunuz.

 

Online Oyun Metin2 Pvp Serverler

 

Online oyun oynayanların değişilmezlerinden biri olan Metin2 Pvp serverler de en az Knight Online kadar ilgi çeken bir oyun. Yıllardır tüm dünyada oynanıyor ve özellikle yaşça biraz daha büyük çocuklar için kurgulanmış heyecan, macera stilinde kurgulanmış bulunuyor. Farklı hareketlerle karşılaşıyorsunuz.

 

Serüvenler halinde sizlere sunuyor ve 5 çeşit farklı oyun sistemi var. Hatta uzak doğu dövüş ve savunma sporlarının seven genç kızların ve kadınların da çok yakından takip ettiği bir oyun olarak biliniyor. Gerçek anlamda kendine hayran bırakıyor. Sizler de bu oyunlarla ilgili olarak yeni çıkan pvp serverlerden oynadığınızda daha avantajlı duruma geçiyorsunuz. Çünkü herkes eşit bir şekilde başlıyor ve 1. levelden başlamış oluyorsunuz. Hatta farklı serverlarde de elbette ki şansınızı deneyebilirsiniz. Daha fazla deneyim elde edebilirsiniz. Bu yüzden sizde hemen pvpserver.org adresini ziyaret edebilir ve serverler hakkında daha net bir şekilde bilgi alabilirsiniz.

 

Oyuna ilk başladığınız andan itibaren her iki oyunda da heyecan başlıyor. Her iki oyunun da aslında mantığı aynı denilebilir. Ancak, level sayıları, özgünlükleri ve tasarımları çok daha farklı şekildedir.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Evde Ek is, Borsa Öğrenme, Kepek nasil gider, emes hastalığı nedir, Bebek Deterjanı, ,Joyetech,One Hit Wonder ,Besin ve Diyet