İşlemeli Gümüş Alyans Modelleri Yenilendi! | Saglik Sokagi

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
İşlemeli Gümüş Alyans Modelleri Yenilendi!

İşlemeli Gümüş Alyans Modelleri Yenilendi!

Çeşitli işlemeler ile son derece şık ve etkileyici bir form kazanan yüzükler muazzam duruşları ile çiftleri de cezbetmeyi başarıyor. Çiftlerin sıklıkla tercih ettiği gümüş alyans modelleri ise genellikle işlemelerle hazırlanan tasarımlar oluyor. El işçiliği ile de hazırlanabilen bu tasarımların farklı işleme stilleri ile çok daha albenili bir form kazandığı aşikar.

Elbette son birkaç yıldır aksesuar çeşitlerinde çok sık kullanılan Osmanlı motifleri de gümüş alyans modelleri ile buluşuyor. Üzerinde geçmişten günümüze dek gelmeyi başarmış olan işlemelerin yer aldığı bu tasarımların beklentilerin de üzerinde bir şıklık sunduğunu belirtebiliriz. Klasik giyim stili ile etnik giyim tarzıyla harika bir uyum yakalayan bu özel tasarımların beklentilerin de üzerinde bir etkileyiciliği var.

Dolayısıyla sözlenen, nişanlanan ve evlenen çiftler gönül rahatlığı ile tercihini gümüş alyans modellerinden yana yapabiliyor. Romantik figürler her zaman olduğu gibi bu yeni sezonda da tasarımları süslemeye devam ediyor. Özellikle kalp ve sonsuzluk figürünün artık vazgeçilmezlerden olduğu biliniyor. Bu yüzden yeni koleksiyonlar içerisinde de bu iki figürün kullanıldığı tasarımları bulmak zor olmuyor.

En Çok Bu Tasarımlar Tercih Ediliyor!

Örgülü alyansların en çok ilgi gören gümüş alyans modelleri arasında yer aldığını belirtebiliriz. Hatta çift örgü deseni ile taçlandırılan modeller de gördüğü ilgi ile bu listeye girmeye hak kazanıyor. Sarmaşık desenleri ise işlemeli olan alyanslara göz atıldığında en çok tercih edilenlerin başında geliyor. Sarmaşık deseni onlarca farklı şekilde yüzüklere kazandırılabiliyor.

Farklı ve sıra dışı model seçimi yapmak isteyenler için de koleksiyonlar içerisine mutlaka farklı tasarımlar da ekleniyor. Ancak modelleri incelerken herkesin kendi tarzını da dikkate almasında fayda olacak. Stile uygun modellere yönelmek çok daha şık bir görünüm yakalamak için önemli! Bu noktada alışveriş için seçtiğiniz adresin size geniş seçenek yelpazesi sunması gerekir.

Çiftler alışverişte önceliğini Eylül Alyans’tan yana kullanıyor. Firmanın internet sitesinden tüm model seçeneklerini incelemek mümkün ve hatta beğenilen tasarımlar için kolayca sipariş verilebiliyor. Gümüş ve altın kaplama seçeneklerine uygun fiyat avantajı da eşlik edince çiftlerin favorisi bu site oluyor.
Reklamdır:
Eylulalyans.com Sponsorluğunda hazırlanmıştır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

, Kepek nasil gider, göz altı ışık dolgusu ankara, emes hastalığı nedir