İçim Fit’ten Yeni Ürün: “Laktozsuz Kahveli” | Saglik Sokagi

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
İçim Fit’ten Yeni Ürün: “Laktozsuz Kahveli”

İçim Fit’ten Yeni Ürün: “Laktozsuz Kahveli”

 İçim Fit, proteinli sütü kahve ile buluşturdu ve yeni ürünü laktozsuz kahveli çeşidini piyasaya sürdü. Bir şişesinde 30 gr protein bulunan İçim Fit Süt; sağlıklı, aktif ve fit yaşam tarzını benimseyenler için yeni bir alternatif sunuyor.

 

Süt ve süt ürünleri sektörünün önde gelen markalarından biri olan İçim, yenilikçi bir ürüne daha imza attı. Günümüzde yaygınlaşan spor yapma trendi ve sağlıklı beslenme alışkanlığıyla beraber protein tüketiminin önemi her geçen gün artıyor. Kasların gelişiminde protein tüketiminin önemi bilinen bir gerçek. İçim Fit’in bir şişesinin, vücudun günlük protein ihtiyacının yaklaşık %60’ının karşılanmasına yardımcı olduğunu belirten İçim Fit firması: Trendler ve değişen yaşam tarzlarına paralel olarak tüketim alışkanlıklarının değişmekte olduğunu belirtiyor.  Sağlıklı ve iyi yaşam isteyen kişilerin sadece spor yapmakla yetinmediklerini, bununla beraber doğru besinlerin de ihtiyaçlarına uygun olarak, pratik ve keyifli bir şekilde tüketmeyi tercih ettiklerini ifade ediyor. Kas geliştirmeye çalışan, farklı spor dallarıyla ilgilenen ve sağlıklı beslenmek isteyen kişiler için protein kritik önem taşımaktadır. Bu nedenle firma, tüketicilerin ihtiyaçları doğrultusunda; İçim Fit ile bedensel gelişime odaklanarak, kas oluşumunun hızlanmasını ve beslenme desteği sağlamayı amaçlamış görünüyor. Farklı spor dallarıyla ilgilenenlerin yanı sıra tüketicilerin İçim Fit’i; günlük protein ihtiyacını karşılarken, lezzetli ve sağlıklı bir ara öğün olarak da kullanabileceklerini de ayrıca firma yetkilileri belirtmekte.

 

Kafeinin, vücut metabolizma hızını arttırırken aynı zamanda tokluk vererek kalori kontrolüne de yardımcı olduğunu   : “Aynı zamanda dinç hissetmeye ve zihnen odaklanmaya da destek olmak için İçim Fit Sütü kahveyle buluşturduklarını firma ifade etmekte. Spor sırasında ve sonrasında; kahvaltıda, öğlen yemeğini hafif geçiştirmek istediğinizde ve ara öğünlerde tüketim için ideal bir içecek. Ayrıca sabahları güne zinde başlamak ve dinç hissetmek için sağlıklı bir alternatif sunulmuş görünüyor.

 

İçim Fit, laktozsuz yağsız süt ve ilave şeker içermeyen özelliğiyle diyetiniz için mükemmel bir alternatif olabilir. Üç farklı lezzetiyle sizlerle buluşan İçim Fit’in kahveli, çikolatalı ve vanilyalı alternatiflerinden dilediğinizi tercih ederek, günlük protein ihtiyacınızı lezzetli ve keyifli bir şekilde karşılama şansına sahip olabilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

, Kepek nasil gider, göz altı ışık dolgusu ankara, emes hastalığı nedir