Güvenilir Diyetisyen Ankara | Saglik Sokagi

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Güvenilir Diyetisyen Ankara

Güvenilir Diyetisyen Ankara

 

Yaşamın sürdürülmesi, büyüme sağlanması ve sağlıklı olmak için besinlerin kullanılmasına beslenme denilmektedir. Beslenme yönünden yetersizlik ve dengesizlik görülen vücutlarda hastalıkların oluşması kaçınılmaz bir durum olarak görülmektedir. Doğrudan ya da dolaylı olarak da olsa beslenme yönünden yapılan yanlışlar ve eksiklikler hastalıkların sebebi olmaktadır. Beslenme yönünden yapılan yanlışların düzeltilmesi, erken ölümleri, sakatlıkları ve önlenebilir hastalıkları azaltmaktadır.

Şişmanlık

Şişmanlık tedavi edilmesi şart olan bir rahatsızlıktır. Gerek ülkemizde gerekse dünya genelinde gün geçtikçe yaygınlaşmaktadır ve önünü almak gün geçtikçe zorlaşmaktadır. Bu hastalıkla beraber kalp hastalıkları, şeker, yüksek tansiyon, solunum, kemik rahatsızlıkları ve kemik rahatsızlıklarının oluşma riski artmaktadır.

Şişmanlık nedeni kalıtsal olabildiği gibi hormonal bozukluklar, fiziksel aktivite azlığı, psikolojik ve enerji alım tüketim dengesizliği olabilmektedir. Bu noktada önemli olan güvenilir bir diyetisyen yardımıyla önce şişmanlık sebebinin tespit edilmesi sonrasında ise beslenme düzeni yapılarak danışmanla beraber bu işlemin yürütülmesidir.

Ankara Diyetisyen

Ankara’da iseniz ve güvenebileceğiniz her zorlanmanızda yanınızda olmasını istediğiniz bir diyetisyen arıyorsanız size bir önerimiz var. Diyetisyen Derya Şahin sizlere hasta olarak değil danışman olarak yaklaşım yaparak her ihtiyaç anınızda sizinle beraber olmaktadır.

Diyetisyen Ankara ilinde hizmet vermekte olup Çankaya da ofisi bulunmaktadır. Site de verilmiş olan numaraya çağrı bıraktığınızda size dönüş yapacaklardır. Site içeriğinde ayrıca bebek, çocuk, hata beslenmesi için bilgilere ulaşabilirsiniz.

Kendi ofisinde hizmet veren diyetisyenin çalışma alanları ise şu şekildedir; gebelik ve laktasyon döneminde, ergenlik döneminde, menopoz döneminde beslenme danışmanlığı. Bunların yanı sıra kardiyovasküler rahatsızlıklarda, sindirim sistemi rahatsızlıklarında beslenme danışmanlığı yapmaktadır. Diyabet hastaları için ve kanserden korunma yönünde beslenme danışmanlığı hizmeti verilmektedir. Son olarak da beslenme bozuklukları, sağlıklı beslenme, sağlıklı kilo verme ve kilo kontrolü sağlama yönünde danışmanlık sağlanmaktadır. Diyetisyen Ankara ilinde hizmet vermektedir.

Diyetisyen Derya Şahin hakkında daha ayrıntılı bilgi almak, iletişim bilgilerine ulaşmak ve daha ayrıntılı bilgi almak için kendisine ait http://www.deryasahin.com.tr/ internet sitesinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

Diyetisyen Ankara ilinde zayıflama programlarına dahil olan danışanları ile haftada bir olmak üzere ayda 4 kere görüşme yapmaktadır. Program süreci sadece bir beslenme şeklini uygulamak değil kişinin kendi beslenme formunu öğrenmesini amaçlamaktadır.
Diyetisyen Ankara Çankaya Yıldızevler Mahallesi Şehit Mustafa Doğan Sokak 55 numarada hizmet vermektedir. Bu ve daha fazla bilgi için www.deryasahin.com.tr internet sitesini inceleyebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.
Kaynak : http://www.deryasahin.com.tr/

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

, Kepek nasil gider, göz altı ışık dolgusu ankara, emes hastalığı nedir