Estetik ve Plastik Cerrahide Kullanılan Yöntemler | Saglik Sokagi

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Estetik ve Plastik Cerrahide Kullanılan Yöntemler

Estetik ve Plastik Cerrahide Kullanılan Yöntemler

 

Kadınların şikayetçi olduğu bir çok estetik kusurları olabilir. Bu kusurları gidermek için başvurulan adreslerden olan ve son zamanlarda adını fazlasıyla duyurmuş olan firmalardan olan Mono Sağlık, estetik ve plastik cerrah ile ilgili birçok yöntemden sizlere bahsedelim. Yüz germe, göz kapağı kaldırma, yüz ve kaş askılama, çene ameliyatları ve birçok kadının problemlerinden olan göğüs problemleri ile ilgili ameliyatlar. Özellikle yaşlı kadınlarda daha çok şikayet edilen durumlardan olan göğüs estetiği, genç yaşta kişiler arasında da tercih edilir bir hale geldi. En doğru ve güvenilir yöntem için gidebileceğiniz, uzman kadrosu ile size sağlık hizmet sunmayı hedefleyen Mono Sağlık ile kendi İnternet siteleri olan monosaglik.com üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca İnternet sitesi üzerinde, estetik probleminize dair bilgiler de alabilirsiniz.

Göğüs Dikleştirme Ameliyatı

Özellikle genç yaşta kişiler tarafından tercih edilen ve birçok rahatlığı da beraberinde getirdiği bahsedilen meme dikleştirme ameliyatı ile kusursuz ve güzel görünen göğüslere sahip olabilirsiniz. Randevu aldıktan sonra Mono sağlık kliniğine gidersiniz ve ardından ilk kontrollerden geçirilirsiniz. İlk kontrollerin ardında herhangi bir sorun bulunmaz ise direkt olarak ameliyata alınabiliyorsunuz. 3 ile 4 saat arasında tamamlanan ameliyattan sonra kısa süre içerisinde gündelik hayatınıza yeni göğüsleriniz ile beraber dönebildiğiniz firmaca belirtilmektedir.

Göğüs Küçültme Ameliyatı

Bazı hormon dengesizlikleri veya genetik etkiler sonucu ortaya çıkan iri göğüsler, size hem estetik açıdan hem de sağlık açısında sorunlar yaratabilir. Özellikle bel ağrılarına ve pişiklere yol açan iri göğüslerden kurtulmak için bir Mono Sağlık hizmeti olan meme küçültme ameliyatından yararlanabilirsiniz. Lokal anestezi ile 3-4 saat içerisinde tamamlanan ameliyattan sonra kısa süre içerisinde gündelik hayata dönebilir ve normal boyutlara sahip hale gelen göğüsleriniz ile herhangi bir sorun yaşamayacağınız yine firmaca anlatılmakta.

Göğüs Büyütme Ameliyatı

İri göğüslü bireylerde olduğu gibi genetik sebeplere veya hormon bazlı sebeplere bağlı olarak ortaya çıkabilen küçük göğüs sorunu, size estetik açıdan sorunlar doğurabilir. Bu durumda göğüsleriniz büyütmek için meme büyütme ameliyatından faydalanabilirsiniz. Hızlı bir şekilde tamamlanabilen ameliyatta, göğüslerin içerisine sağlığa herhangi bir zararı olmadığı açıklanan silikonlar yerleştirilir. Kısa sürede normal hayatınıza dönebileceğiniz bu ameliyat ile ilgili bilgi almak için Mono Sağlığın İnternet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

, Kepek nasil gider, göz altı ışık dolgusu ankara, emes hastalığı nedir