Estetik Görünmek İsteyenlere Özel Karışımlar | Saglik Sokagi

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Estetik Görünmek İsteyenlere Özel Karışımlar

Estetik Görünmek İsteyenlere Özel Karışımlar

 

Estetik gerek erkek gerek kadın için önemliyken özellikle son zamanlarda modaya uygun olarak sakal kalınlaştırma işlemleri çok yapılmaktadır. bu konuda yapabileceğiniz aslında çok basit evde hazırlayabileceğiniz özel bitkisel kürler bulunmaktadır. Bu kürler sayesinde sizler de artık çok rahatlıkla sakallarınızı kalınlaştırabiliyor ve daha gür, daha parlak görünen sakallara kavuşabiliyorsunuz. Gerek dizilerde gerekse filmlerde özellikle son zamanlarda çok moda olması sebebiyle erkeklerin bir aksesuar gibi kullanmış olduğu sakal ve bıyıkların da bazen iyi bazen de günlük şartlara uygun olarak azalmalar veya eksilmeler olabilmektedir. İstenildiği gibi sakal olmaması sebebiyle otobüslerinden tarzı sakal bırakılmaktadır.

 

Tırnak Eti Yemekten Vazgeçilebilir Mi?

 

Estetik olarak en önemli noktalardan bir tanesi de ellerin daha kibar ve daha düzgün gözükmesidir. Ancak bilindiği gibi tırnak eti yeme gibi bir alışkanlık da bulunabilir. Bunlar gerek günlük hayatta yaşadığımız endişeler, stresler, problemlerden kaynaklı olabileceği gibi çocukluk alışkanlığı olarak da karşımıza çıkabilmektedir. Aslında tırnak eti yeme alışkanlığı nasıl bırakılır dediğinizde bu konuda sizlerin de yapabileceğiniz şeyler bulunmaktadır. Basit karışımlar sayesinde bunlara çare bulabiliyorsunuz. Aslında bu konuda bir doktora da gözükmek sizler için daha iyi olabilir. Ancak eczanelerde satılan tırnak eti için acı oje ve yahut da özel tırnak eti yeme önleyici kremler sizlere bir çözüm yolu sunacaktır. Ayrıca isterseniz bir ampul e vitamini, 1 adet limon suyu, bir çorba kaşığı badem yağı ile karıştırarak günde iki kez tırnaklarınıza ve tırnak etlerinize sürünüz. Bu sayede sizler de tırnak etini yemekten uzaklaşacaksınız. Ayrıca farklı kürler ile birlikte sizler de bu kullanıma sahip olabilirsiniz.

 

Kılların Çıkması Nasıl Engellenir?

 

Estetik görünüm denildiği zaman en önemli noktalardan bir tanesi de istenmeyen tüyler olarak karşımıza çıkmaktadır. Kadınlarda erkeklere oranla daha az olmasına rağmen herkes de istenmeyen tüyler bulunabilir. Belirli bir süre sonra azaltma yoluna gitmek veya bunlardan tümden kurtulmak isteyebilirsiniz. Kılların çıkmasını engellemek için sizlerin de yapabileceği ve evlerde kullanabileceğiniz bazı karışımlar bulunmaktadır. Bu bitkisel karışımlar sayesinde sizler de istediğiniz sonuçlara ulaşabilirsiniz. En önemli nokta elbette ki limon maskesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Limon suyuna 2 çay kaşığı tuz ilave edip ağda ile alınan bölgenize 30 dakika ılık suyla uygulamanız ve düzenli kullanım sonrasında bölgede seyrelmeyi sizler de görmüş olacaksınız. Ayrıca soğan ile oluşturmuş olduğunuz ve ağda sonrası cilt maskesi dengine tüylerinizin geç çıkmasına yardım olacaktır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

, Kepek nasil gider, göz altı ışık dolgusu ankara, emes hastalığı nedir