Buz Lazer Epilasyon | Saglik Sokagi

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Buz Lazer Epilasyon

Buz Lazer Epilasyon

 

Lazer epilasyonun son teknoloji ile birleşimi olan Buzlazer epilasyon Mersin de Özel Karakucak Polikliniğinde uygulama alanı bulmaktadır. Lazer başlığının epilasyon esnasında buz tutmasıyla ağrı ve acıyı tamamen ortadan kaldırmaktadır. En hızlı, en acısız ve en son teknoloji lazer epilasyon sistemi buz lazer epilasyondur.

Buz Lazer Epilasyon ve Lazer Epilasyon Kıyaslaması

Buz lazer epilasyon da lazer cihazının başlığı işlem esnasında buz tutarak uygulama alanında uyuşma sağlar ve böylece acı hissini tamamen ortadan kaldırır. Lazer uygulamasında kullanılan cihaz geliştirilerek lazer başlığı daha büyük ve ucu da daha geniş şekilde tasarlanmıştır. Bu özellikleri ile buz lazer epilasyon süresi yarı yarıya kısalmıştır. Buzlazer epilasyon Mersin de Karakucak Polikliniğinde güvenli ve kalıcı deneyimler sunarak yapılabilmektedir.

Lazer Epilasyon Mersin

Mersin’de güvenli, temiz, uzman personele sahip, hijyenik ve son teknolojiden faydalanan Özel Karakucak Polikliniğinin tüm hizmetlerine http://www.karakucakklinik.com internet sitesi üzerinden erişilebilmektedir. Lazer ışınları kullanılarak yapılan cilt bakım uygulamaları gibi birçok seçenek hizmetleri arasında bulunmaktadır. Estetik alanında da birçok seçenekle müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.

Poliklinikte yapılan lazer epilasyon 4 ile 6 seans arasında sürmektedir. Bu seans süresi kıl tipi, cilt rengi, yaş, kilo, bölge ve hormon dengesine göre değişiklik göstermektedir. Seansların arası 6 hafta ile 12 hafta arasında değişiklik göstermektedir. Tüm vücut bölgeleri için uygulama alanı bulan lazer epilasyon kadın ve erkeklere yapılmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

, Kepek nasil gider, göz altı ışık dolgusu ankara, emes hastalığı nedir