Bioenerji Nedir? | Saglik Sokagi

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Bioenerji Nedir?

Bioenerji Nedir?

İnsanlığın başlangıcından itibaren dünyanın çeşitli yerlerinde kullanılan bioenerji nedir? Bir tür tedavi yöntemi midir? Kimlere uygulanabilir? Kaç seans olmalıdır?

 

Bio enerji nedir?

 

Hayat enerjisi anlamına gelen bio enerji, aslında her insanda, bitkide, hayvanda hatta eşyalarda dahi bulunduğu düşünülen bir tür enerjidir. Vücudumuzda dolaşan enerjiye bazen negatif enerji karışır ve çakralarımızda tıkanmalar oluşabilir. Bu tıkanmalar hastalıklara veya ruhsal sıkıntılara yol açabilir. Bio enerji yöntemi ile bu çakralardaki sıkışmalar açılmaya çalışılır ve negatif enerjiyi alıp pozitif enerji yükleyerek tedavi amaçlanır. Bio enerji bilimsel olarak açıklanmış bir yöntemidir. Hastaya hiç dokunmadan enerji alışverişi ile yapılır. Ruhsal sıkıntılar, felç, kanser başlangıcı ve bazı bölgelerdeki ağrı gibi hastalıklar ve tedavisi bulunamayan diğer hastalıklar gibi sıkıntılardan kurtulmak amaçlanır ve olabilecek hastalıklardan korumak hedeflenir.

 

 

 

Bio enerji kimlere uygulanabilir?

 

Küçük bebeklerden başlayıp yaşlılara kadar ilk nefesten son nefese kadar herkese uygulanmaya çalışılır. Yalnız yaşlılarda seans sayısı artabilir. Bu tedaviyi almadan önce hastaneye gidip teşhis edilmeli, mümkünse tedavi görmeli eğer sonuç alamazsa bio enerji tedavisine başvurulmalıdır.

 

 

 

Kaç seans almalıdır?

 

Seans sayısı ve süresi hastalığa ve sıkıntılara göre değişkenlik gösterir.

 

Genel olarak 7-8 seans uygulanır ve 45 dakika kadar sürer.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

, Kepek nasil gider, göz altı ışık dolgusu ankara, emes hastalığı nedir