• DOLAR
  3,7820
  % -0,27
 • EURO
  4,6692
  % 0,15
 • ALTIN
  161,8758
  % 0,51
 • BIST
  $10.062
  % -6,26
Yerli Film Nereden İzlenir?

Yerli Film Nereden İzlenir?

“Ayastefanos’taki Rus Abidesinin Yıkılışı” Adlı filmi hangimiz daha önce duydu? Eminim çoğumuz bu filmi duymamıştır. “Ayastefanos’taki Rus Abidesinin Yıkılışı” adlı film ilk yerli Türk filmi olarak biliniyor. 14 Kasım 1914 yılında çekilmiştir. Yani 1914 yılından beri yerli film çekiyoruz.

İşte o günden bu güne belki binlerce yol kat ettik. Önceden trampolinler de zıplayan Cüneyt Arkını izlerken şimdilerde ise şanlı Türk ordumuz hakkında çekilen güzel animasyonlu filmleri izleyebiliyoruz. Fakat gelişen teknoloji her ne kadar  yerli film indir  sektörüne katkı da bulunsa da bir yandan da izleyicilere zarar verebiliyor. En ucuz bir sinema biletinin bile 16 TL gibi bir ücreti bulunmaktadır. Tabi bunun içinde vergisi, hizmet bedeli derken daha da artmaktadır. Daha önce de dediğimiz gibi gelişen teknoloji aynı zamana interneti de geliştirdi. İnternet sayesine torrent gibi dosya paylaşım sitelerinden istediğimiz filmi oturduğumuz yerden indirebiliyoruz. . Bu sayede sinemalara fahiş fiyatlar vermek yerine torrent kullanarak evimizde rahat rahat indirme yapabiliyoruz. Fakat bu sistemin kötü tarafı ise kötü kullanıcıların bazı dosyalara virüs bulaştırmasıdır. Güvenilir bir siteden indireceğiniz Torren’da ise bu sorun ortadan kalkmaktadır Özellikle büyük torrent sitelerinde yeni çıkan filmleri bulmak diğer sitelere göre daha kolay olmaktadır. Örneğin Zamunda adlı site torrent kaynaklarının en büyüğü diyebiliriz. Google arama motoruna zamunda yerli film indir yazdığınız da karşınıza yerli film hakkında binlerce içerek çıkacaktır. Böylece istediğiniz yerli filmi, yerli film kategorisinde bularak rahatça indirebileceksiniz.

Hatta indirdiğiniz filmleri izlerken işiniz çıkarsa durdurarak daha sonradan devam edebileceksiniz.  Yerli film sektörü gün geçtikçe gelişmeye devam edecektir tıpkı teknolojinin de geliştiği gibi. Bizlerde sinema bileti fiyatları pahalı olduğu sürece zamunda’dan yerli film indirmeye devam edeceğiz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Evde Ek is, Borsa Öğrenme,, Kepek nasil gider,>,emes hastalığı nedir,