• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Thermage Yüz Gençleştirme

Thermage Yüz Gençleştirme

Ameliyatsız yöntemlerden bir tanesi olan yüz gençleştirme işleminde thermage yöntemi radyofrekans ile gerçekleştirilen ve yağ dokusunu etkileyen bir teknoloji ile oluşturulmuştur. Bu konuda hizmet alabileceğiniz birçok ürün sizlerin tercihine sunulurken Thermage için enerji ve güç emniyet parametreleri açısından sağlamış olduğu yüksek standartlar ile dikkat çekiyor. Thermage yüz gençleştirme yönteminde size uygulanan cihazın özelliği oldukça kuvvetli olmasıdır. Aksi takdirde size bu etkiyi sağlayacak diğer cihazların 15 seansta elde edebildiği değişimi Thermage yüz gençleştirme cihazı tek seansta sağlayabilmektedir. Klinik ve uzman seçimi etkili bir değişimi sizlere kazandırmanın en önemli diğer unsurudur.

Thermage yüz gençleştirme henüz cerrahi işleme gerek duyulmayan yüz bölgelerinde kullanılır. Cerrahi müdahalenin getirilmesini sağlayan bu cihaz sayesinde kişiler çok daha genç o kusursuz bir görünüm elde ederler. Cerrahi kadar net sonuçlar ortaya çıkarmasa da thermage yüz gençleştirme yöntemleri gözle görülür fayda sağlamakta boyun, yüz ve göz çevresinde muhteşem bir etki ile sıkılaşma sağlamaktadır.

Thermage yüz gençleştirme 2 hafta sonra etkisini göstermeye başlar ve radyofrekans uygulamasından etkilenen kolejlerin boyunda kısalma ve yeni kolojen oluşumu sağlanır. Böylece değişiklikler zamanla ortaya çıkar ve daha gergin bir deri yapısı oluşturulur. 4 aya kadar etkisi genişleyen ve daha sonra bir buçuk yıl da kendini koruyabilen uygulamanın genç görünümlü etkisi devam eder. Thermage cerrahi dışı uygulamalardan bir tanesidir ve bu uygulama birçok yöntemle daha birlikte uygulanabilir. Dolgu ve botoks bu uygulamalardan birkaçıdır. Cildin yüzeyinin belirlenmesini sağlayan diğer yöntemlerle birlikte de kullanılabilmektedir. Tekrarlanabilen bu uygulama genellikle ilk uygulamadan 2 yıl sonra gerçekleştirilmeye başlamış cerrahi uygulama için hiçbir engeli olmayan bu uygulamayı rahatlıkla gerçekleştirebilir ve daha genç bir görünüm elde edebilirsiniz. Hangi klinikte bu uygulamayı gerçekleştireceğiniz konusunu düşünüyorsanız sizler de güvenilir Quartz Clinique adresini ziyaret ederek bu klinik hakkında daha detaylı bilgi alabilir ve uzmanlar ile yüzünüzde muhteşem bir değişim sağlayabilirsiniz. Güzelleşmek uğruna risk almak istemiyorsanız bu klinik hizmet verdiği uzman ekibiyle sizlere istediğiniz başarılı sonuçları sağlar.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Evde Ek is, Borsa Öğrenme, Kepek nasil gider, emes hastalığı nedir, Bebek Deterjanı, One Hit Wonder,Joyetech,