• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
SculpSure ile yaza formada girin!

SculpSure ile yaza formada girin!

SculpSure yöntemi ile bölgesel fazlalıklarınızdan kısa sürede ve en önemlisi de tek bir seansta kolaylıkla kurtulabilirsiniz. Diyet ve spora rağmen belirli bölgelerdeki kilolarınızdan ve inatçı yağlardan kurtulamadıysanız SculpSure teknolojisi tam size göre!

SculpSure hangi alanlarda kullanılır?

SculpSure yöntemi ile bölgesel zayıflama uygulaması genellikle karın, basen, bel bölgelerinde var olan inatçı yağların yok edilmesinde uygulanmaktadır. İşlemin ardından ve uygulama esnasında herhangi bir ağrı ya da acı hissi meydana gelmemektedir.  Bu nedenle de işlem sırasında hastaya lokal ya da genel anesteziye gerek duyulmamaktadır. Uygulama FDA onaylı olup, son derece güvenilir bir işlemdir. Ancak unutulmamalıdır ki mutlaka uzman hekimlerin kontrolünde uygulama yapılmalıdır.

SculpSure seansları ne kadar?

sculp
SculpSure yöntemi ile bölgesel zayıflama uygulaması genellikle karın, basen, bel bölgelerinde var olan inatçı yağların yok edilmesinde uygulanmaktadır.

SculpSure uygulaması kadın erkek tüm yaş guruplarına uygulanabilmekte olup, tek bir seans yeterli olmaktadır. Ancak aşırı inatçı yağlara sahip olan ve yağ oranı yüksek kişilerde 1-5 ay ara ile 2. seans yapılabilmektedir. Yine de bahsedilen bu durum oldukça nadir durumlarda geçerli olmaktadır ve genellikle ikinci bir seansa gerek olmamaktadır.

Bölgesel Zayıflama teknolojileri arasında diğer tercih edilen yöntemlerden biri de Vshape teknolojisidir. Doktorumuz Mustafa Karataş ve ekibi tarafından kliniğimizde uygulanan bu harika sistem sayesinde bölgesel zayıflama kolaylıkla gerçekleştirilebilmektedir. VShape teknolojisinde etki yağ hücrelerinin hedef alınarak parçalanması ile gerçekleşmektedir ve bu esnada diğer dokulara asla herhangi bir zarar verilmemektedir. Parçalama işleminin ardından unipolar radyo frekans özelliği sayesinde de ciltte sıkılaşma sağlar ve aynı zamanda da cilt yapısının düzelmesini sağlar.

Bölgesel zayıflama sistemleri içerisinde en konforlu olan uygulamalardan biri olan Vshape teknolojisi hem işlem esnasında hem de uygulama sonrasında herhangi bir yan etkiye neden olmamaktadır. Tüm bu detayların dışında Vshape teknolojisi, güneş ışınlarına hassasiyeti artırmaması nedeni ile ve aynı zamanda da leke oluşumunu tetiklememesi nedeniyle her mevsim güvenle uzmanlar tarafından uygulanabilmektedir. Genellikle 10 gün ara ile 5 seans uygulanan bu teknoloji hakkında www.drmustafakaratas.com’dan bilgi alabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Evde Ek is, Borsa Öğrenme, Kepek nasil gider, emes hastalığı nedir, Bebek Deterjanı, One Hit Wonder,Joyetech,