• DOLAR
  3,7850
  % -0,19
 • EURO
  4,6711
  % 0,19
 • ALTIN
  161,9726
  % 0,49
 • BIST
  $10.074
  % -5,89
İstanbul kürtaj fiyatları ve Kızlık Zarı Dikimi

İstanbul kürtaj fiyatları ve Kızlık Zarı Dikimi

İstanbul kürtaj fiyatları ve Kızlık Zarı Dikimi

istanbul kürtaj fiyatları, kızlık zarı dikimi, kızlık zarı, istanbul kürtaj, istanbul kızlık zarı dikimi

Kürtaj ile ilgili bilgilerinizin saklılığını talep faktörüz legal hakkınızdır bu mevzuda hiçbir kaygı duymadan muayenehanemizi arayarak data alabilirsiniz. Asla Merak etmeyin Kürtaj yaptırdığınızı asla kimse öğrenemez. Bu mevzuda T.C. Sağlık Bakanlığı Hasta Hakları Yönetmeliğinin, RG.,01.08.1998, 23420 maddeleri uyarınca bilgileriniz paylaşılmayacaktır. Sadece unutulmaması koşul olan bir husus kürtaj için legal müddet olan gebeliğin 10 haftayı doldurmamış olması icap ettiğini unutmayınız.

Küretaj neresinden bakılırsa bakılsın cerrahi bir girişim olması sebebiyle, sadece mevzusunda yeterli ve bilgili kişiler tarafınca uygulanırsa hem rehabilitasyon esnasında hem de sonrasında rizikoları yok denecek şekilde asgari düzeydedir.

Kişinin tedavi öncesi yapılacak ultrasonla gebeliğin büyüklüğü ile rahim içindeki yerleşiminin tam olarak belirlenerek hastanın tıbbi öyküsünün alınması ve sonrasında yapılacak işlemle bilgilendirilmesi gerekmektedir. Bu şekilde hastanın ruhsal olarak boşalma olması sağlanacaktır.istanbul kürtaj fiyatlarında en uygun ve güvenilir bir doktor bulması oldukça zordur.

Ayrı olarak yapılacak olan bu işlemin mikroptan arındırılmış steril ortamlarda (Muayenehane Ortamlarda), genel yada lokal anestezi uygulanarak yapılması gerekmektedir. Sıhhat kurumu Ortamında ve Hijyenik Şartlarda tedavinizi gerçekleştirmiş olacaksınız.

Bebek Aldırma, Kürtaş yada siz ne diye adlandırıyorsanız. Aklınıza takılan tüm sualler için sitemizde bulunan kontakt yollarından birisini kullanarak bizlere erişebilir ve bu mevzuda uzman yardım alabilirsiniz.

Tıbben Himenoplasti olarak tabir edilen halk içinde ise Kızlık Zarı Dikimi, Bekaret Zarı Dikimi, Kalıcı kızlık zarı dikimi, Tamiri, Onarımı şeklinde tabirle sıkça dile getirilen bu tedavi kliniğimizde hijyenik koşullarda en oldukca uyguladığımız

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Evde Ek is, Borsa Öğrenme,, Kepek nasil gider,>,emes hastalığı nedir,