• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Carpex İle Firmanıza Özel Kurumsal Çözümler

Carpex İle Firmanıza Özel Kurumsal Çözümler

Carpex Group, Carpex markası adı altında; hijyen ve temizlik ürünleri üretimi, kurumsal koku tasarımı, ve kötü kokuların giderilmesi amacıyla alternatif hijyen çözümleri sağlayan bir kurumdur. Carpex, ISO 9001:2008 ve dünya standartlarına uygun olarak üretim yapar ve şirketinize özel çözümler üretir.

Markanıza Özel İmza Kokular

Carpex, kurumsallaşmanın oldukça büyük bir önem arz ettiği günümüz pazarlarında, iyi bir itibara sahip olmak için çalışmalarda bulunan firmalar adına imza niteliği taşıyan özel ofis kokusu üretir. Markanızın akılda kalıcılığını arttıran, kurumsal kimliğini ortaya koyan ve marka ile bütünleşen bir kokuya sahip olması oldukça etkili bir pazarlama taktiğidir.

Ortam kokulandırması, hoş kokuların yayılmasını sağlamanın ötesinde, bir şirketin kurumsal kimliğinin yansıtılması ve markanın hedef kitlesi ile müşterilerine iletmek istediği mesajların etkili bir şekilde iletilebilmesine de aracılık eder. Ortam kokulandırılması tekniği, klasik pazarlama anlayışının ötesinde geçerek, marka bilinirliğinin oluşturulmasına yeni ve anlamlı bir boyut kazandırır.

Kurumsal Kimliğinizle Bütünleşen Eşsiz Kokuyu Bulun

Carpex, her marka için farklı ve özel bir koku üretimi yaparak çeşitli ofis koku sistemlerini satışa sunar. Markanıza özel, imza niteliği taşıyacak kokuları üretmeden önce firmanızla ilgili yapılan ön çalışmalar, araştırmalar ve bir takım tespitlerden sonra, yüksek teknoloji laboratuvarlarında markanızı temsil edebilecek özel kokuların oluşturulması çalışmaları başlar. Markanızı yansıtacak koku ile ilgili ilk numuneler oluşturulduktan sonra sizlerin de fikir, yorum ve beğenileri üzerine markanızın özel kokusu üretim aşamasına geçilir. Markanız adına tasarlanan özel kokuların üretimi esnasında özel tekniklerle elde edilen %100 saf bitki özleri kullanılır.

Kurumsal kokulandırma hizmeti; mağazalar, ofisler, otomobil showroomları, restoranlar, bankalar gibi pek çok sektörde kullanılır ve olumlu sonuçlar elde edilmesini sağlar. Kurumsal kokulandırmanın yanı sıra restoran, mağaza, AVM, umumi tuvaletler, spor salonları ve fabrikalar gibi ortak kullanım alanlarında, temizlik ve hijyeni sağlayabilmek için de ayrıca özen gösterilmesi gerekir. Pek çok kişinin aynı anda kullandığı ve yoğunluğun bulunduğu bu ortamlarda kötü kokuların oluşması da oldukça olağan bir durumdur. Ortamdaki hijyen eksikliği ve kötü kokular mekanın veya markanın tüm imajını ve itibarını olumsuz biçimde etkilemesi kaçınılmaz bir sonuçtur.

Hijyen ve Ferah Bir Koku İle Mutlu Müşteriler

Carpex, hem insan sağlığının korunması amacıyla hem de markaların ve mekanların imajının korunması yönünde “hijyenik dokunuş” konseptli ürünler üretir. Temizlik, hijyen ve kötü koku konuları ile önemli ölçüde ilgilenen mekanların müşteri memnuniyeti oranlarında da artış meydana gelir. Müşteriler, bir restorana girdikleri zaman temiz ve hijyenik olduğu duygusunu hissettiklerinde, bir alışveriş merkezi içerisindeki umumi tuvaleti kullanıp temiz olduğunu düşündüklerinde veya bir spor salonuna girdiklerinde kötü kokular yerine hoş ve ferah bir hava ile karşılaştıklarında mekanlara olan güvenleri artar.

Firmanıza özel imza niteliğindeki kurumsal koku tasarımı ve kurumsal hijyen çözümleri hakkında bilgi sahibi olmak için vakit kaybetmeden siz de Carpex ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Evde Ek is, Borsa Öğrenme, Kepek nasil gider, emes hastalığı nedir, Bebek Deterjanı, One Hit Wonder,Joyetech,