• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Buzlazer Lazer Epilasyon İstanbul Klinikleri!

Buzlazer Lazer Epilasyon İstanbul Klinikleri!

Lazer Epilasyon İstanbul başta olmak üzere birçok il ve ilçemizde özel kliniklerde buzlazer teknolojisi kullanılarak uygulanmaya başlamıştır. Buzlazer teknolojisi son dönemlerin en popüler ve en acısız epilasyon yöntemlerinden biri olarak bilinmekte olup, uygulama esnasında buzlazerin özel başlığı sayesinde bölge soğutularak, işlemin ağrısız ve acısız geçmesi sağlanır. Lazer Epilasyon İstanbul klinikleri www.buzlazer.com internet sayfasında illere ve ilçelere göre yer almaktadır.

Lazer epilasyon nedir?

buzz lazer
Lazer epilasyon uygulamasında lazer ışınları kıl köklerine milisaniyelik atışlarla melanin renk maddesine ısı enerjisi gönderir.

Lazer epilasyon uygulamasında lazer ışınları kıl köklerine milisaniyelik atışlarla melanin renk maddesine ısı enerjisi gönderir ve bu sayede kıl köklerinin zayıflatılarak yok edilmesini sağlar. Özellikle erkeklerde lazer epilasyon uygulaması kadınlara oranla daha kısa sürede başarılı sonuçlar vermektedir.

Erkek Lazer Epilasyon kadınlara yapılan lazer epilasyon işleminden daha başarılı sonuç vermektedir ve bu durumun en baş nedenlerinden biri de erkeklerin kıl yapısının kadınlara oranla daha kalın olmadı ve daha koyu renkli olmasıdır. Bu önemli detaylar sayesinde ErkekLazer Epilasyon hem kısa sürede tamamlanır hem de seans sayısı olarak da daha kısa sürede tamamlanır.

Erkeklerde Lazer Epilasyon Kaç Seans Yapılmalıdır?

Erkek Lazer Epilasyon uygulaması cildin ve kılın yapısına bağlı olarak değişmekle birlikte, ortalama 6 – 10 seans sürmektedir. Bacak, göğüs ve yüz bölgeleri diğer alanlara göre daha kısa sürede başarı sağlamaktadır ve bunun dışında sırt, omuz, ense ve üst kol bölgeleri ise kılların derin yerleşimli olması sebebiyle lazer epilasyona daha dirençlidir.

Ense Lazer Epilasyon*uygulaması daha dirençli kıllara sahip olması nedeni ile ortalama 6 seans yeterli olacakken, bu bölgede daha fazla seanslar sürebilmektedir. Buzlazer ile ense lazer epilasyon uygulamalarında* %70 sonuç almak mümkün olup, birkaç seans kullanım sonunda tüyler oldukça incelir ve asla eskisi gibi tekrarlamaz.

Ense Lazer Epilasyon*ve diğer lazer epilasyon uygulamaları ve lazer epilasyon teknikleri hakkında detaylı bilgi almak için www.buzlazer.com internet sitesini ziyaret edebilir ve buzlazer sistemi hakkında da tüm bilgileri edinerek, uygulamaların yapıldığı kliniklerin iletişim bilgilerini edinebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

  1. Gen itibariyle erkeklerde aşırı kıllanma olabilir kimilerinde tabii kesin çözüm lazer epilasyonu kesinlikle.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Evde Ek is, Borsa Öğrenme, Kepek nasil gider, emes hastalığı nedir, Bebek Deterjanı, One Hit Wonder,Joyetech,