• DOLAR
  3,7821
  % -0,26
 • EURO
  4,6742
  % 0,26
 • ALTIN
  161,8862
  % 0,51
 • BIST
  $10.110
  % -6,62
Bölgesel İncelme

Bölgesel İncelme

Fazla kilolar ne yazık ki çağımızın hastalığı haline geldi! Özellikle fast food dediğimiz hazır gıdaların tüketimi, düzensiz beslenme, hareketsizlik gibi sebepler yağlanma ve fazla kilo problemi oluşmasına zemin hazırlamaktadır. Masa başında çalışanların ve hareketsiz bir yaşam sürdürenlerin büyük oranda bölgesel kilo sorunu yaşadığı gözlenmektedir. Bu durum hem sosyal hem psikolojik olarak kişilerin mutsuz olmasına ve giderek artarak obeziteye kadar ulaşmasına sebep olmaktadır.

Bölgesel incelme ile başlangıç aşamasında olan kilo artışının önüne geçerek hem sağlıklı yaşayabilir hem de istediğiniz fiziki görünüme kavuşabilirsiniz. Egzersiz ve spor gibi aktivitelere vakit bulamayanların en çok tercih ettiği yöntem bölgesel incelmedir. Spor ve egzersiz bazı durumda istenilen sonuçlara ulaşılmasını sağlamamaktadır. Bunun sebebi bölgesel kilo artışı olan bölgelerin incelmesi için yapılan aktivitelerin tüm vücudu etkilemesi ve orantısız olarak yine tüm vücudun etkilenerek incelmesidir. Bu durumda daha zayıf ancak bölgesel olarak farklı vücut yapısı devam etmektedir.

Dr. Mustafa Karataş bölgesel incelme için kişilere uygun yöntemlerin belirlenmesi gerektiğini vurgulamaktadır. Bölgesel incelme için geliştirilen cihazlardan destek alarak istenilen fiziki yapıya ulaşabilirsiniz. Hem zamandan kazanabilir hem de istediğiniz bölgenin incelmesini sağlayabilirsiniz.

En son teknoloji ile geliştirilen Sculpsure cihaz ile incelebilirsiniz. Ancak önemle vurgulamak gerekiyor ki bu yöntem bir zayıflama yöntemi değil bölgesel incelme yöntemidir. Cihaz sayesinde uygulama yapılan bölgelerdeki yağlar ısıtılarak erimesi sağlanmakta ve vücuttan atılması desteklenmektedir. Uygulama yaklaşık 3 ay sürmekte ve 25 dakikalık seanslarla tamamlanmaktadır.

Acı ve ağrı hissi oluşmadan günlük yaşantınızı etkilemeden bölgesel incelme ile istediğiniz görünüme kavuşabilirsiniz. Uygulama sonrasında hafif egzersizlerle düzenli beslenme, düzenli uyku ile fiziki yapınızı koruyabilirsiniz. Unutmamalıyız ki sağlıklı yaşam için düzenli beslenme ve su tüketimini yaşam standardı haline getirmeliyiz. Haftalık ya da aylık diyetler yerine sağlıklı beslenerek her zaman formda kalabiliriz.

Kaynak : http://www.drmustafakaratas.com/bolgesel-incelme.html

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Evde Ek is, Borsa Öğrenme,, Kepek nasil gider,>,emes hastalığı nedir,